parallax background

Ürünler

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Ürünleri
1

Bilgisayar ve Çevre Birimler için Line Interactive UpslerBilgisayar sistemleri, ev tipi ağ sistemleri, harici depolama sistemleri, oyun sistemleri, ev tipi sunucular ve diğer elektronik cihazlar için batarya yedekleme ve aşırı gerilim koruma sistemi.
"Elektronik Cihaz ve Bilgisayarlar İçin Akü Yedekleme ve Aşırı Gerilim Koruması ile En Avantajlı UPS"

Ürünler

Ağ ve Sunucular için Tek Faz Upsler


Giriş seviyesinden yüksek performanslı sunucular, depolama ve işletme ağı sistemlerine kadar güç kullanılabilirliği ve yönetimi
Küçük ila orta ölçekli işletmeler için APC by Schneider Electric, sağlanan gücün en dengesiz olduğu koşullarda dahi temel güç koruması ihtiyaçları için tasarlanmış yeni bir UPS kategorisi sunmaktadır. APC Easy UPS 1 Ph Online, geniş bir voltaj aralığı ve dengesiz güç koşullarının gerekliliklerini karşılamak için geliştirilmiş olan ve tüm dünyadan milyonlarca BT uzmanının güvendiği kaliteyi sağlayan, çok yönlü, yüksek kaliteli, uygun maliyetli bir UPS'tir.
2
3

3 Faz Ups Veri Merkezi ve Endüstriyel UygulamalarÜç fazlı güç koruması, kurum genelinde ağlar, veri merkezleri, kritik göreve sahip sistemler ve endüstriyel/üretim prosesleri için tamamen entegre çözümlere sahip kalite ve inovasyon için standartları belirlerken günümüzün enerji zorlukları çözer.

Schneider Electric Easy UPS 3S, iş sürekliliğinizi güvence altına almak için güçlü elektriksel özellikler ve uzun ömürlü performans ile güç istikrarı sağlar. Veri merkezinde veya elektrik odasında hızlı ve kolay kurulum için tasarlanan bu EcoStruxure’a hazır UPS, tamamı kompakt ve hafif bir ayak izi içinde geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı ve güçlü bir aşırı yük koruması sunar.
Bize Ulaşın